Top-menu

Tel.

Xpert Slider

Deratizácia

Likvidácia myšovitých hlodavcov pomocou nástrah a staníc...

Dezinfekcia

Ničenie choroboplodných zárodkov a mikroorganizmov...

Dezinsekcia

Likvidácia obtiažneho a škodlivého hmyzu...

Deratizácia

Dezinfekcia

Dezinsekcia

Dezinsekcia

Dezinsekcia je súbor opatrení na likvidáciu obtiažného a škodlivého hmyzu, ako sú: šváby, rusy, ploštice, mravce, blchy, muchy, komáre, roztoče, osy, sršne atď. Na dezinsekciu používame cielené prípravky na konkrétny hmyz. Jednotlivé dezinsekčné zásahy vykonávame aj bezpostrekovou technikou za plnej prevádzky: gélové požerové nástrahy.

Dezinsekcia je súbor postupov prác a metód s cieľom likvidácie hmyzu alebo článkonožcov, významných z hygienického hľadiska ako prenášačov choroboplodných zárodkov. Dezinsekcia zabraňuje obtiažnemu hmyzu a škodcov poškodzovať suroviny, produkty, skladované materiály a objekty.

Jednotlivé akcie na dezinsekciu sú prevedené vždy s najvýhodnejšími dezinsekčnými prostriedkami. Dezinsekcia pomocou prostriedkov sa stanovuje na koncetrácie a intervaly, ktoré sú prispôsobené hlavne biologickým schopnosťou škodcov, aby sa zabránilo prípadnej odolnosti, kedy môže dezisekciovaný hmyz prežívať aj v nepriaznivých podmienkach, poprípade byť odolný na konkrétnu dezinsekciu.

Okrem bežnej dezinsekcie sa špeciálne venujeme aj dezinsekcii ploštíc. Používame veľmi účinné prípravky na likvidáciu tohto hmyzu.

Dezinsekcia zabráni škodlivému hmyzu:

- Strata kvality výrobkov

- Kontamináciu a znečistenie surovín

- Hygienické škody

- Hospodárske škody

- Prenášať závažné infekčné ochorenia